locked
Java Nes , Snes Oyunlarını asp.net web sitemde nasıl oynatabilirim ? RRS feed

 • Soru

 • Merhaba hocalarım, arkadaşlarım, lise son sınıf öğrencisiyim ve bu sene okulda aldığım oyun sitesi projesini bu yaz boş kaldığım sürece geliştirip kendimi geliştirmek istiyorum. swf uzantılı flash oyunları dönem içinde okulda projemde yapmıştım. Şimdi istediğim ise internette örnekleri olan eski sega ve atari oyunlarını sitemde oynatmak istiyorum. Bu konuda ne denediysem yapamadım. Yapmak istediğim örnek siteleri aşağıda belirticem, öncesinde şunu belirtmek istiyorum. Ben tüm oyunları kendi sunucumda saklamak istiyorum. Başka siteden çekmesin oyunlar yani.

  Burdaki sitedeki gibi http://nesbox.com/tr  Mortal Kombat gibi eski sega ve Süper Mario gibi atari oyunlarını bende asp.net ile yaptığım kendi sitemde oynatmak istiyorum. Oyunları da kendi sunucumda barındırmak istiyorum.

  Flash oyun eklerken 

  <object type="application/x-shockwave-flash" data="/flash/Preloader.swf?v1" width="512" height="448" id="emulator" style="visibility: visible;"><param name="allowscriptaccess" value="sameDomain"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowFullScreenInteractive" value="true"><param name="flashvars" value="ntsc=true&amp;region=u"></object>

  buna benzer kod ile çalıştırabiliyorum .swf uzantısını yazarak. Ama bu sitede oyunların yolunu ve bu kodda yazacağım yeri bulamadım. Bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.  4 Haziran 2014 Çarşamba 02:06

Yanıtlar

 • Yapmak istediğin etik/ahlaklı bir davranış değil. Özünde asp.net ilede ilgili değil. İlgili sitenin sahibi ile konuşursun.
  4 Haziran 2014 Çarşamba 08:26
  Moderatör