none
wındows 7 microsoft 64 bit RRS feed

 • Genel Tartışma

 • Cihazıma indirdigim bir programın içinde virüs (kırmızı işaretledi) Norton anti vürüs programı ve de temizledi başka bir işem yapmanıza gerek yok ibaresi çıktı.Buna ragmen bede karantineye alınan ögeleri temizledim ve tam sistem taraması yaptım cihazımı.Şu anda cihazım normal çalışıyor.

  Benim sorum:Cihazda herhangi bir dosya açsam karşıma yapılandırma ayarlar (iki tane çark dişlisi ) çıkıyor siliyorum ama bitmek bilmiyor.

  Bilgisayar-Yerel Disk C de karşıma önceden 6 Klasör geliyordu şimdi bunlara ilave 20 tane klasör geliyor.Ör boot mgr,bootsqm.dat,hiberfil.sys,page file.sys buna benser klasörler.Bunlar için yardımınıza ihtiyacım var.Kolay gelsin Teşekür ederim.

   


  cankus
  • Taşıyan Emre Gunerturk 26 Aralık 2011 Pazartesi 07:11 (Gönderen:Microsoft Visual Studio)
  • Değiştirilmiş Tür Emre Gunerturk 26 Aralık 2011 Pazartesi 12:56 İşletim Sistemleri
  26 Aralık 2011 Pazartesi 06:54

Tüm Yanıtlar

 • cankus merhabalar,

  Sorununuz Windows işletim sistemleri ile alakalı. Aşağıdaki forumda konuyu açarsanız daha kısa sürede daha doğru bilgi alabileceksiniz.

  http://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum

   

  Anlayışınız için çok teşekkürler.


  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft ürünleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ücretsiz sunmaktadır.
  Bu içerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi bir sorumluluk üstlenildiği anlamına gelmez.
  Facebook Üzerinden Takip Et!
  Twitter'da Takip Et!

  26 Aralık 2011 Pazartesi 06:59