none
Sunucuya Bağlanamama RRS feed

 • Soru

 • Deneme sunucumda, gene deneme amaçlı bir minecraft Game Server'ı açtım fakat her şeyi en doğru şekilde yapmama rağmen sunucunun Public IP'si ile bağlanmayı deneyince hata alıyorum. Acaba deneme sürümlerinde böyle bir kısıtlama mı bulunmakta? Dışarıdan sunucuda açılan bir Game Server'a bağlantı sağlayamıyorum ve bunu 2 kişi daha denedi. Ama genede bağlantı sağlanamıyor. Lütfen yardım edin. Teşekkürler ...
  8 Haziran 2014 Pazar 13:17

Tüm Yanıtlar

 • Hata alıyorum demişsiniz ama yüzlerce hata içinden hangisini aldınız Allah bilir, bunun dışında deneme sunucu yazmışsınız tamam da size verilen sunucuda nelere müdahale edebileceğiniz yazar ancak bunu bizim bilmemiz imkansız. 

  Hata kodunuzu paylaşın,

  Sorunu deneme sunucu aldığınız yer ile de görüşün,

  8 Haziran 2014 Pazar 15:30
 • Minecraft adındaki oyunu biliyor musunuz bilemem ? Fakat sunucumda Minecraft Game Server'ı çalışırken oyun içerisinde bağlanma seçeknelerin de, Server IP'mi yazdığımda, ' Böyle bir server bulunmamaktadır. ' hatasını almaktayım. Yani her şey hazır olmasına ve sunucum açık olmasına rağmen bağlanamıyorum. Deneme sunucudan kastımda Windows Azure'nin deneme sunucusu. Nelere müdahale edebileceğim yazmıyor. Bulup iletirseniz sevinirim. Ayrıca yorumunuz içinde teşekkür ederim.
  8 Haziran 2014 Pazar 15:55