none
Faulting module path: C:\Windows\system32\KERNELBASE.dll hatası RRS feed

 • Genel Tartışma

 • Herkese merhabalar geliştirdiğim bir uygulamada belirli bir süre çalışmasının ardından yaklaşık 6 saat gibi bir süre zarfının sonunda Faulting module path: C:\Windows\system32\KERNELBASE.dll hatası ve Exception code: 0xe0434352 exception alıyorum yanlız bu benim uygulama içerisinde oluşturdugum loglarda değilde sistemin kendi loglarına baktıgımda görüyorum ve uygulama donuyor.Yüksek ihtimal ile process şişiyor ve uygulama kitleniyor buna nasıl bir çözüm getirebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim uygulama C# WPF ile yazılmıştır.
  8 Eylül 2015 Salı 06:45

Tüm Yanıtlar

 • projeni derleme esnasında x86 veya x64 yerine Any Cpu seç muhtemelen düzelecektir. düzelmediği takdirde kernelbase.dll hatası performans izleyiciden kaynaklıdır diye düşünüyorum. arama satırına perfmon yaz açılan pencereden bütün ayarların etkin ve auto modda olması gerekir bunları bir kontrol et. (olay izleme ve başlangıç olay izleme oturumlarını kontrol edeceksin.) 
  8 Eylül 2015 Salı 07:56
 • x86 veya x64 yerine Any Cpu seçili uygulamam benim pc de sorun vermediği halde başka uygulamanın çalışacağı pc ye attığım zaman bu tür bir problem ile karşılaşıyorum bunuda ek olarak söyleyebilirim.Uygulamayı attığım pc windows 7 işletim sistemine sahiptir belki ek bir bilgi olabilir.
  • Düzenleyen frknyzg 9 Eylül 2015 Çarşamba 13:15
  9 Eylül 2015 Çarşamba 08:49
 • arama satırına perfmon yaz açılan pencereden bütün ayarların etkin ve auto modda olması gerekir bunları bir kontrol et. (olay izleme ve başlangıç olay izleme oturumlarını kontrol edeceksin.) 

  bu yazdığım kısmı kontrol ettinmi ?

  10 Eylül 2015 Perşembe 07:37