none
Visual Studio 2010 Express Sürümleri RRS feed

 • Genel Tartışma • Microsoft® Visual Studio® 2010 Express ürünleri ücretsiz olarak sunuluyor olsa da ürününüzün kullanıma devam edilebilmesi için kurulumun ardından 30 gün içinde kaydettirmeniz gerekmektedir. Ücretsiz Visual Studio 2010 Express ürün anahtarınızı nasıl alabileceğinizi bilmiyorsanız lütfen burada yer alan talimatları uygulayın.

  Visual Basic 2010 Express Sürümünü Yükleyin

  Visual C# 2010 Express Sürümünü Yükleyin

  Visual C++ 2010 Express Sürümünü Yükleyin

  Visual Web Developer 2010 Express Sürümünü Yükleyin

  Microsoft® Web Platform Installer (WebPI), internet uygulamaları için kurulum ve ayar deneyimini kolaylaştırmaktadır. Visual Web Developer (VWD) 2010 Express Sürümü bu basitleştirilmiş deneyimin bir parçasıdır.
  Visual Web Developer 2010 Express kurulumu için WebPI’ın yüklenmiş olması gerekmektedir. WebPI’ın kurulmasının ardından Visual Web Developer kurulumu otomatik olarak başlar.

  Tümü – Çevrimdışı Kurulum için ISO imaj dosyası

  Windows Phone Geliştirici Araçlarını Yükleyin

  Microsoft® Web Platform Installer

  İnternet ve Silverlight uygulamaları geliştirmek için yükleme, kurulum ve ayarlar konusundaki ve aşağıdakileri içeren en kolay yöntem: Visual Web Developer, SQL Server Express, Silverlight Tools ve ASP.NET Uzantıları

  Microsoft Web Platform Installer 2.0’ı Yükleyin

  Ücretsiz yükleme

  Web Platform Installer’ı yükleyerek ve kullanarak Microsoft Web Platform Installer lisans koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.


  Visual Studio sayfasını ziyaret ederek Visual Studio 2010 ürün ailesindeki yeni özellikler ve iyileştirmeler hakkında daha fazlasını öğrenin. Bir MSDN Subscriber abonesi olarak elde edeceğiniz faydalar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Sizi bekleyen yeni fırsatları bugün incelemeye başlayın.

  Daha fazlasını öğrenin Deneme sürümünü yükleyin

  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft ürünleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ücretsiz sunmaktadır.
  Bu içerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi bir sorumluluk üstlenildiği anlamına gelmez.
  Facebook Üzerinden Takip Et!
  Twitter'da Takip Et!


  4 Mayıs 2011 Çarşamba 11:28
  Moderatör