none
hotmail hesabım

  Soru

 • www.hotmail.com

  hotmail hesabımda klasörleri ve kaç tane mail olduğunu gösteren sayıları görmeme rağmen erişim yapamıyorum.Sayfa tam yüklenmiyor.Dolayısıyla script vs. gibi şeyler de çalışmıyor.Bu benden başka diğer bir arkadaşımda da oldu.bunu nasıl düzeltebiliriz.Lütfen acil olarak bana geri dönüş yaparmısınız?


  Murat

  not:hata mesajı yok.sadece erişemiyorum
  26 Eylül 2012 Çarşamba 11:18

Yanıtlar

 • Murat Merhaba;

  Bir kaç yerde hotmail sayfasına girdikten sonra mailleri okuyamadıkları anasayfadan başka yerlere gidemedikleri söylenmiş. Eğer hata bunun gibi bir durum ise şu adımı uygulayarak çözüme ulaşılmış.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Under Internet Options, go to the Security Tab and click on Custom Level. Make sure your "Allow META REFRESH" option is Enabled. Once I did this, the hotmail page was able to show up on my screen. 

  Also, make sure you're not using any Multiproxy servers because both Yahoo and Hotmail don't recognize a foreign cookie.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Deneyip sonucu bizimle paylaşabilirsiniz.

  *** Ayrıca belirtmek isterim ki Hotmail ile ilgili tüm soruları MSAnswers sayfasına sorabilirsiniz. Çok daha hızlı cevap alabilirsiniz.

  MSAnswers linki: http://answers.microsoft.com/tr-tr/windowslive/forum/hotmail

  Saygılar.


  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft ürünleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ücretsiz sunmaktadır.
  Bu içerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi bir sorumluluk üstlenildiği anlamına gelmez.
  Facebook Üzerinden Takip Et!
  Twitter'da Takip Et!  26 Eylül 2012 Çarşamba 12:15
  Sahip