none
Membership yapısında facebook login RRS feed

 • Soru

 • Merhaba,

  projede facebook ile login olmaya ihtiyacım var. localost/FacebookLogin.Aspx sayfasındaki

  login ol butonuna tıklandıktan sonraki sayfada bu şekilde facebook oturum bilgileri geliyor. Ama bu bilgileri kulanarak membership tablolarına yazmam ve oturum açtırmam lazım. Daha önce bu şekilde bir uygulama geliştiren var mı ?

  9 Mart 2014 Pazar 18:19

Yanıtlar

Tüm Yanıtlar

 • Merhaba,

  Konuda çalışma yapmış olan arkadaşlar katkıda bulunana kadar BURADA ve BURADA  paylaşılmış linkleri de incelemeniz yararlı olabilir.

  İyi çalışmalar.


  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft urunleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ucretsiz sunmaktadır. Bu icerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi bir sorumluluk ustlenildiği anlamına gelmez. İletişim : ozgurtekbas[at]live[nokta]com

  10 Mart 2014 Pazartesi 15:42
 • Eyvallah Hocam,

  Orada yazılanların hepsi tamam işte membership yapısnıda bozmak istemiyorum. Deniyorum bi şeyler fazla kod kalabalığı olacak ama bakalım olursa bu konu hakkında bir blog yazarım. Yine başka fikri olan arkadaşlar varsa bekliyorum fikirlerini.

  10 Mart 2014 Pazartesi 15:52
 • Tekrar Merhaba Arkadaşlar, bahsettiğim gibi membership yapısında oturum açtırdım. Bununla ilgili kaynak kodları ve açıklamalarını müsait bir zamanda kendi blogumda ve forum başlığının altında paylaşırım mustafaerdogmus.blogspot.com blog adresimdir.
  12 Mart 2014 Çarşamba 13:56