none
Sql Server Bağanma Hatası[Aklınızdaki Olmayabilir][Acil Yardım] RRS feed

 • Soru

 • Selam Milet,Ben Format atım windows 10 da bulunan özelikle ama sadece windowsa atım diyer programlar gitmedi fotolar klasörler velan işte sql server 2014 kurabildim kurdum hata vermedi manage studio girip hesabımı gireceğim zaman hata verdi bağlantı hatası sonra işte Bilgisayar>Yönet>Hizmet>Sunucu(Ad işte bura)>Çalıştır dedim ve sonra başlatıyor ordaki başka birşeyden tekrar sunucunun üstüne geldiimde tekrar başlat yazısı çıkıyor yani sunucuyu durduruyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim lütfen yardım ediniz.

  9 Ağustos 2017 Çarşamba 20:18

Tüm Yanıtlar

 • http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_content&view=category&id=50

  Daha ana dilini kullanamayan biri, programlama dilini nasıl kullanabilir ki?


  pgnchess.com

  dergikapaklari.com

  9 Ağustos 2017 Çarşamba 22:56
 • hocam taktınız şey bumudur anladınız mı anladınız ben bu yazıyı bi dergide bi gazetede vs yayımlamıycam yani bu neyin tripleri anlamadım ki Dil Bilimcisiyseniz Git Üniversitelerde Forumlarda Sempozyumlarda anlatın bunları bura öyle bir yer değil soruya cevabın varsa cevapla sonra çık git  
  10 Ağustos 2017 Perşembe 01:21
 • hocam zaten format atım daha önce kurdum sildim ama yüklenme hatası velan verdı burda bulabilirsiniz isterseniz o sorularımı sonra windows 10 özeliği olan format atmayı kullanarak sadece windowsa format atım diğer dosyalara dokunmadan sonra sql server 2014 kurabildiğim sorunsuz önce kurduğumda  hata aldım ama bunda almadım lakin giriş yapmak istediğimde hata verdi hatayı düzetlim dedim ama düzeltemedim aldım hata bağlantı hatasıydı sunucu başlamamıştı başlatım ama ondan sonra kendini otamatik durdur bide denedim yine aynısı oldu ben buna anlam veremedim bu hatayı nasıl düzeltebilirim
  10 Ağustos 2017 Perşembe 01:30
 • Selam,

  SQL Server Instance'ına bağlanamama ile ilgili genel olarak karşılaşılan senaryolar için yazdığım bir başvuru yazısı vardı, ona bakmış mıydın?

  http://ekremonsoy.blogspot.com.tr/2017/01/basvuru-kaynag-sql-server-baglant.html

  Not: Notum herkesedir. Lütfen birbirinizi kırmayın ve sert sözler kullanmayın arkadaşlar. Burası teknik bir forum. Herkesin belli bir olgunluk seviyesini korumasını bekliyoruz.


  http://ekremonsoy.blogspot.com | http://www.ekremonsoy.com | @EkremOnsoy

  4 Eylül 2017 Pazartesi 10:08