none
WİNDOWS STORE UYGULAMAM BAŞKA BİLGİSAYARDA ÇALIŞMIYOR. LÜTFEN YARDIM!!! RRS feed

 • Soru

 • WİNDOWS 8.1 STORE İÇİN YAZDIĞIM UYGULAMAM BİLGİSAYARIMDA SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR. UYGULAMAMDA WEB SERVİSİ KULLANDIM. CAPABILITIES YETKİLERİNDE "INTERNET(CLIENT)" VE "INTERNET(SERVER & CLIENT)" EKLEDİM. SERTİFİKASYONDAN SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE GEÇİYOR. BAŞKA BİR BİLGİSAYARDAN MAĞAZADAN UYGULAMAYI İNDİRDİĞİMDE FORM AÇILIYOR ANCAK SORGULAMA KISMINA GELDİĞİMDE YANİ WEB SERVİSİ FONKSİYONUNU KULLANACAĞI YERDE UYGULAMAM BU İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRMİYOR VE KAPANIP AÇILIYOR. Metro Sideloader İSMİNDEKİ PROGRAM İLE İMZASIZ UYGULAMAMI GELİŞTİRİCİ SERTİFİKAMLA İMZALAYIP YÜKLEDİĞİMDE UYGULAMA SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. SERTİFİKA İLE İLGİLİ BİR SORUN VAR GİBİ GÖRÜNÜYOR.

  LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN.

  24 Mart 2015 Salı 11:34

Tüm Yanıtlar

 • Abdullah bunu Microsoft ile doğrudan görüşmelisin. Onlar size daha net bilgi verirler.

  Mail Blog Web Site

  24 Mart 2015 Salı 17:31
 • Microsoft ile doğrudan görüşme sağlayamıyorum. daha önce başka bir sorundan dolayı http://getsupport.microsoft.com  linkinden görüşme sağlamıştım. bu linkten artık ulaşamıyorum. online olarak görüşebileceğim bir yer varsa yazabilirmisiniz?

  yanıtınız için ayrıca teşekkürler.

  24 Mart 2015 Salı 18:05
 • 444 67 87 diye bir telefon numarası buldum.

  Mail Blog Web Site

  24 Mart 2015 Salı 18:28
 • Bu numara ile zaten görüşme sağlamıştım.sorunumu anlattım kendilerine.bana verdikleri cevap: "uygulamayı kendiniz yazdığınız için destek veremiyoruz." diye saçma sapan bir yanıt aldım. oysa ben uygulamam için kod ve benzeri bir şey istememiştim. Tüm sertifikasyon işleminden sorunsuz geçen ve lokal bilgisayarımda sorunsuz çalışan, ancak mağazadan indirilince manuel sertifilandırma yapmadan çalışmayan uygulamam için destek istemiştim.
  24 Mart 2015 Salı 22:11