none
Indırme Sayısı Eskisine Göre Çok Azaldı, Ne Yapmalıyım ? UWP Gelecegi Hk. RRS feed

 • Soru

 • Windows 8/8.1 Store için eskiden uygulama geliştirirdim. +15 000 download almıştı birkaç ayda. 2 Ay önce UWP platformu için uygulama geliştirdim ve sadece 450 indirmeye sahip . 4.6 ort. rate sahip uygulama eskiye göre indirme sayısı çok az. Bu yuzden yeni uygulamalar geliştirmek istemiyorum indirme sayısı düşük oldugu için iyice soğudum. İndirme sayısını artırmanın yolu var mı ?  Promote Your App. özelliğide artık neredeyse çalışmıyor. 2 Ay önce günlük 3000 4000 reklam olarak gösterilen sistem şuan günlük 0 gösterime sahip bunun nedeni nedir acaba ?.

  PlayList Downloader : https://www.microsoft.com/store/apps/9nkcr21r7d6s

  Yeni Müzik listeleri keşfetip indirmenize olanak sağlayan ve kendi müzik listenizi yayınlamanıza yarayan uygulama YouTube tabanlı çalışıyor. Planlamama göre diğer müzik sitelerinide ekleyecektim ama şuan indirme sayısından dolayı bu planlarımı erteledım. 

  UWP platformu için uygulama geliştirmek şuan neredeyse hiç bir yararı yok yada sizin önerebileceginiz bir şeyler var mıdır ? Devam etmelimiyim ? Yetkili insanlar bu konuda bilgilendirir misiniz ? UWP geleceği ne durumda ? Windows Store için Microsoft'un planları nelerdir ?

   

  OMANSAK


  • Düzenleyen OMANSAK 11 Haziran 2017 Pazar 22:59
  11 Haziran 2017 Pazar 22:58

Tüm Yanıtlar