none
Web Camerasından Fotoğraf Çekme RRS feed

Yanıtlar

Tüm Yanıtlar

 • 7 Ocak 2014 Salı 13:47
 • Merhaba;

  Burada da webService olarak verilmiş. Bunu kullanabilirsiniz. En azından içeriğindeki kodları Web sayfanıza uygulayabilirsiniz. Kaynağı indirerek deneyin derim ben.


  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft urunleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ucretsiz sunmaktadır. Bu icerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi bir sorumluluk ustlenildiği anlamına gelmez. Iletişim: Mail Gönder

  7 Ocak 2014 Salı 13:59
  Moderatör
 • Bildiğim çalışan iki yöntem var: 

  red5-recorder projesi: Sunucu tarafına video kayıt işini yapabiliyor, geçmişte bir projede kullandım, başarılı. Bu adresten demo ya erişebilirsiniz.

  HTML5 ile: Browser'daki HTML5 desteği ile kayıt yapabilirsiniz ama maalesef Internet Explorer henüz getUserMedia komutunu desteklemediği için diğer browser'lara bakmanız gerek. Bu adresten de deneyebilirsiniz.

  Flash ile oluyorsa Silverlight ile de olmalı ama sorduğunuz web sitesi üzerinden olduğuna göre sunucuya kaydetmek için bir çözüm olmalı, ama benim hazırda bildiğim bir tane yok.

  İyi çalışmalar...


  Savaş Murat Alkım - MCT, MCSD, MS, MCPS, PMP

  7 Ocak 2014 Salı 14:01
 • Devexpress gibi tool larda bu tür işlemler yapılabilir mi? Bu tür nesneler var ise onlara da bakabilirim.
  7 Ocak 2014 Salı 16:07