none
Javascript Tarayıcı Sorunu RRS feed

 • Soru

 • Merhaba, geliştirmekte olduğum uygulama kendi local tarayıcımda problemsiz bir şekilde çalışmaktadır. Server'a publish ediyorum android telefon tarayıcısından giriyorum orada da arasıra problemler yaşıyorum örnek: Modalın açılmaması, geç açılması gibi sıkıntılar yaşıyorum. Ancak ios telefon tarayıcısından girdiğim de gerek buttonları olsun gerek modal fonksiyonları olsun çalıştırmamaktadır.

  Ancak ios tarayıcıdan hali hazırdaki bir siteye girip bir animasyon modal buttonuna tıkladığımda onu çalıştırmaktadır.

  Javascript ile ilgili global izin gibi birşey var mı? 


  7 Mayıs 2020 Perşembe 15:21

Yanıtlar

 • JS, CSS ve HTML kodlarının/taglarının/propertylerinin hangi tarayıcılar ve sürümleri tarafından desteklendiğine caniuse üzerinden bakabilirsin. Eğer bir JS veya CSS framework, plugin vs kullanıyorsan kendi dökümantasyonundan hangi tarayıcı ve versiyonlarının desteklendiğini kontrol etmen gerekebilir.

  Sorunda modal çalışmıyor diyorsunda neyin modalı bu, nereden geldi, sürümü ne, nasıl kullanıyorsun gibi biraz daha detay paylaşırsan daha hızlı çözüm üretebiliriz.


  TR| Sorunuzun yanıtı bu ise "Yanıt Olarak Öner" olarak işaretleyin, eğer faydalı bir yorum ise "Oy Ver"erek forumun işleyişine katkıda bulunabilirsiniz. EN| If this is the answer to your problem, mark "Propose as Answer" and if it is helpful, you can contribute to the workig of the forum by "Voting".

  8 Mayıs 2020 Cuma 06:33