none
Microsoft Press - "Ücretsiz" Elektronik Kitaplar RRS feed

 • Genel Tartışma

 • Windows Phone 7 üzerinde uygulama geliştirmenin anlatıldığı ve Charles Petzold tarafından yazılıp Microsoft Press'den çıkan e-book'u ve örnek kodları aşağıdaki linklerden bedava indirebilirsiniz.


  Kitap : PDF 

  Örnek Kodlar : C#  VB

   


   

  Visual Studio 2003, 2005, 2008 versiyonlarından herhangi birinden Visual Studio 2010'a geçiş için yararlı bilgilerin yer aldığı ve Patrice Pelland, Pascal Paré, and Ken Haines tarafından yazılıp Microsoft Press'den çıkan e-book'u aşağıdaki adresten bedava indirebilirsiniz.

   Kitap : PDF - XPS

   Örnek Kodlar : Kod


  Microsoft SQL Server 2008 R2 sürümünün incelendiği Ross Mistry ve Stacia Misner'ın kaleme aldığı,Microsoft Press'ten çıkan e-book'u aşağıdaki adresten bedava indirebilirsiniz.

  Kitap : PDF - XPS


  Bunlar dışında yazılım geliştirme ile ilgili olmayan ancak Microsoft Press'in ücretsiz sunduğu kitaplara buradan erişebilirsiniz.

  İyi çalışmalar,


  Emre Günertürk, MSFT
  Microsoft bu servisi kullanıcılarına teknik destek verme,Microsoft ürünleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ücretsiz sunmaktadır.
  Bu içerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi gibi bir sorumluluk üstlenildiği anlamına gelmez.
  Facebook üzerinden takip et!
  Twitter üzerinden takip et!
  14 Aralık 2010 Salı 08:55
  Moderatör