locked
עדכון חדשות: לא יתקיים MIX 2012 RRS feed

 • דיון כללי

 • אתם מוזמנים לקרוא את הפוסט בנושא בבלוג MSDN בעברית:

  http://blogs.microsoft.co.il/blogs/msdn/archive/2012/01/30/no_2D00_mix_2D00_2012.aspx

  במשפט אחד: הכנס ימוזג עם כנס המפתחים הגדול הבא, כיוון שהוחלט לא לבדל את קהילת מפתחי הווב מהשיח והחזון הכללים, וכן על מנת לייעל משאבים של המפתחים שמגיעים ושל המהנדסים המשתתפים.

  האם אתם חושבים שזאת החלטה נבונה? 


  אם תגובתי פתרה את בעייתך - לחץ/י, על "סמן כתשובה" ליד סימן ה V הירוק. מיקרוסופט מציעה שירות זה ללא תשלום, למטרת סיוע למשתמשים והעשרת הידע הקשור בטכנולוגיות ובמוצרים של Microsoft. תוכן זה מתפרסם כפי שהוא והוא אינו מעיד על כל אחריות מצד מיקרוסופט.
  יום ראשון 29 ינואר 2012 23:31

כל התגובות

 • מבחינת האדם הפשוט שצריך להחליט לאיזה כנס ללכת, ההחלטה נעשתה הרבה יותר קלה עכשיו עם צמצום מספר הכנסים. שנה שעברה לדוגמה כשהתלבטתי לאיזה כנסים לנסוע, היתה לי התלבטות גדולה אם לנסוע ל-MIX או ל-BUILD (שבזמנו היה אמור להקרא PDC). אני העדפתי לנסוע ל-MIX בגלל שהוא יותר מתמקד בעולם ה-WEB, והתאכזבתי לגלות כשהגעתי שהוא התמקד ברובו בעולם ה-HTML5 - לא הוצגו כמעט חידושי ASPNET, WCF וטכנולוגיות Server. גם אלו שהוצגו לדעתי היו ברמה קצת נמוכה עבור כנס שאמור לחדש (הרצאת ביצועים על ASP.NET שהציגה טכניקות כמו להפעיל IIS compression ו-caching). אגב, הרבה אנשים הגיבו ככה לגבי MIX, יכול להיות שזה גם השפיע על ההחלטה של האיחוד.

  מבחינת התכנים, האיחוד יגרום קצת לעומס הרצאות, למרות שבשני הכנסים יש הרבה מן המשותף - בשניהם דיברו גם על Azure וגם על HTML5, רק במינונים שונים ובהקשרים טיפה שונים. אני מניח שעכשיו שאיחדו אותם, ההרצאות שיבחרו יהיו יותר ממוקדות, יותר מותאמות, ובתקווה - יותר איכותיות.

  יש לזכור שבנוסף לכנסים האלו מיקרוסופט מארגנים עוד הרבה כנסים בארה"ב:

  - כנס TechEd שיהיה ביוני ובו כנראה נראה הרבה גם על Azure, גם על HTML5 וגם על VS11 ו-NET 4.5.

  - כנס DevConnection שיהיה במרץ בלאס-וגאס ומחולק למספר מסלולים, רובם בעולם ה-WEB, אבל גם בתחומי .NET כלליים, SharePoint ו-Sql Server

  וכמובן כנס VSLive שהוא לא מבית מיקרוסופט, אלא מבית 1105 Media (המפיצים של MSDN Magazine, Visual Studio Magazine ועוד) שמתקיים במהלך השנה ב-4 מקומות שונים בארה"ב והיה לי העונג להרצות בו פעמיים שנה שעברה והשנה אני אעביר בכנס שיהיה בניו-יורק מספר הרצאות בנושא WCF.


  Please mark posts as answers/helpful if it answers your question.
  Senior Consultant on WCF, ASP.NET, Siverlight, and Entity Framework. Author of Microsoft's Official WCF 4 Course. Co-author of the Microsoft HPC/Azure burst whitepaper.
  Visit my blog: http://blogs.microsoft.co.il/blogs/idof
  יום שני 30 ינואר 2012 07:05
  מנחה דיון
 • הבעיה העיקרית שכעת לקהל ה-designers באשר הם אין סיבה לארוז מזוודה וזה חבל. גם להם וגם למפתחים שייאלצו לסבול מיחס עוד יותר גרוע של גברים-נשים במסיבה :)


  Ariel Ben Horesh | twitter: @arielbh blog: http://blogs.microsoft.co.il/blogs/arielbh/
  יום שלישי 31 ינואר 2012 07:17
 • @עידו, שמח לשמוע על כנס VSLive שלא הכרתי אבל נראה מאד מעניין.

  @אריאל, אני בטוח שיהיו מסלולים יותר ממוקדי עיצוב ואינטרנט וכמו שנאמר, ישנן המון כנסים אחרים.
  אבל כן, בעיית היחס גברים-נשים לא הולכת להפתר בקרוב ככל הנראה..


  אם תגובתי פתרה את בעייתך - לחץ/י, על "סמן כתשובה" ליד סימן ה V הירוק. מיקרוסופט מציעה שירות זה ללא תשלום, למטרת סיוע למשתמשים והעשרת הידע הקשור בטכנולוגיות ובמוצרים של Microsoft. תוכן זה מתפרסם כפי שהוא והוא אינו מעיד על כל אחריות מצד מיקרוסופט.
  יום שלישי 31 ינואר 2012 08:40