none
יושבים בבית או במשרד? הצטרפו אלינו למפגש הווירטואלי ביום ראשון ה- 17 במאי בשעה 17:00 להרצאה של גיא גלנצר! RRS feed

 • דיון כללי

 • PASS Global Hebrew Virtual Group

  שלום מקבוצת PASS בעברית,

  אנחנו רוצים להזמין אותך למפגש מקוון של קבוצת PASS בעברית ביום ראשון, בתאריך 17 במאי, בשעה 17:00, להרצאת אורח של גיא גלנצר.

  אני מניח שכל הפעילים בקהילת פלטפורמות הנתונים כבר מכירים את גיא, אשר מעביר הרצאות בכל העולם. גיא הוא משלנו, והוא מוביל את קבוצת המשתמשים המקומית של ארגון PASS (קבוצת האחות שלנו) - Data Platform Meetup. בתחתית ההודעות שלנו אנחנו נוהגים לפרסם את המפגשים הבאים שלנו ביחד עם המפגש הקרוב של קבוצת Data Platform Meetup, ואתם מוזמנים להצטרף.

  גיא גלנצר הוא Data Platform MVP, מוביל את ה-Data Platform Meetup בישראל, והוא גם המנכ"ל והמייסד של Madeira Data Solutions. במשך יותר מ-20 שנה גיא התמחה ב-Data Platform של מיקרוסופט, וביצע מגוון תפקידים. הוא מעורב בהרבה פעילויות בקהילה, והוא מרצה באופן קבוע באירועים ברחבי העולם, כמו PASS Summit, SQLBits, SQL Saturdays ואחרים. גיא גם מארח את הפודקאסט הפופולרי SQL Server Radio..

  נושא המפגש הקרוב: Accelerated Database Recovery

  אחד החידושים המעניינים (אם לא "ה") ב-SQL Server 2019, וכמובן גם ב-Azure SQL Database הוא Accelerated Database Recovery, או בקיצור ADR. הפיצ'ר הזה משפר באופן משמעותי את הזמינות של בסיסי הנתונים שלכם, בעיקר אם יש לכם טרנזקציות ארוכות.

  למעשה מדובר בשכתוב של כל תהליך ה-Recovery, כך שהזמן שלוקח לבסיס נתונים לבצע Recovery הוא עכשיו הרבה יותר מהיר וגם עקבי, והוא אינו תלוי באורך הטרנזקציות שרצו בזמן הנפילה או הגיבוי. כמו כן, אם יש לכם טרנזקציה מאוד ארוכה, ועכשיו אתם מנסים להרוג אותה, לא צריך לחכות שעות עד שיסתיים ה-Rollback (מוכר?). אם הפעלתם את ADR, ה-Rollback יסתיים באופן מידי, כמו קסם.

  בהרצאה הזאת אנחנו נלמד איך ADR עובד מאחורי הקלעים, מתי ואיך נכון להשתמש בו, וכמובן נראה אותו בפעולה.

   

  אז לא לשכוח, להתראות ביום ראשון, 17 במאי!

  מרצה אורח
  גיא גלנצר

  מיקום
  Online Meeting

  לחץ לרישום

  לוח זמנים
  נפגשים ביום ראשון, שעה 17:00, בתאריך 27 במאי.

  הפגישה נמשכת 90 דקות.

  לפרטים נוספים על קבוצת PASS בעברית ואירועים עתידיים

  https://globalhebrew.pass.org/

  מפגשים נוספים
  📌מפגש חובה! בתאריך 24 במאי בשעה 11:00 יערך מפגש של קבוצת Data Platform Meetup. בשל המצב הקשור לקורונה, המפגש יערך Online, ובשעות הבוקר. נושא המפגש:
  The Internals of the External SqlPackage Tool - Inside a bacpac File
  לפרטים נוספים ורישום כנסו לקישור. שימו לב, למרות שהמפגש יכול להתאים לכולם, הרי שמדובר במפגש מתקדם בו נחקור לעומק באופן מעשי את מה שמסתתר בקובץ ה bacpac. אנחנו נלמד כיצד ולמה אפשר לערוך אותו ידנית. המפגש מכוון למי שיש נסיון במיגרציה של מסדי נתונים בין שרתים שונים כולל Azure Database, Azure Managed Instance, SQL Server On-premises and on Virtual Machine. את המפגש ינהל כרגיל גיא גלנצר, והמרצה האורח יהיה רונן אריאלי.


  signature   Ronen Ariely
   [Personal Site]    [Blog]    [Facebook]    [Linkedin]


  יום שלישי 05 מאי 2020 16:06
  מנחה דיון

כל התגובות


 • אני לא מצליח להצטרף

  היכן טעיתי?


  אריה שטרן


  יום ראשון 17 מאי 2020 14:12
 • אהלן אריה,

  חבל שלא ראיתי את התגובה בזמן. אני מקווה שהצלחת בסוף להיכנס לאירוע Live

  פעם הבאה אם יש בעיה דחופה אז נסה לתפוס אותי בפייסבוק, אם כי כמה דקות לפני האירוע קשה לי להאמין שאני אבדוק הודעות

  ברור לי שזה לא אותו דבר כמו להיות נוכח באירוע Live ולקחת חלק גם בדיון אבל בכל מקרה המיפגש הוקלט וכל הסקריפטים והמצגת הועלו לאוויר. אני אצרף קישור.

  שים לב שכדי להיכנס לאירועים אתה חייב להירשם לאירוע ולקבל קישור. אתה לא יכול להעתיק קישור כניסה לאירוע ממישהו אחר. לכל אחד שנרשם נשלח קישור ייחודי שלו. אני מציע לבצע רישום מוקדם כלל הניתן ואם יש בעיה ברישום לאירוע בעתיד אז אפשר לפנות לכאן או אלי ישירות. הנקודה הכי חשובה זה לוודא שאתה מקבל במייל אישור לרישום לאירוע עם קישור השתתפות באירוע.

  📌PASS Global Hebrew Virtual Group meeting:

  Recording, Presentation file, and Script files are waiting for you👍


  signature   Ronen Ariely
   [Personal Site]    [Blog]    [Facebook]    [Linkedin]


  יום שני 18 מאי 2020 09:28
  מנחה דיון