locked
Anchor Test RRS feed

Alle Antworten

 • WPF, .NET Framework  türlerinden bir System.Windows namespace alt kümesi olarak bulunmaktadır. Eğer daha önce oluşturduğunuz uygulamalar ASP.NET ve Windows Forms gibi  .NET Framework tarafından yönetilen teknolojiler ise, örneğin kullandığınız gözde .NET Framework programlama dillerinden c# veya Visual Basic ile kullandığınız sınıflar, özellikleri ayarlama, metodları çağırma, ve olayları yakalama gibi işlemler den dolayı, temel WPF programlama deneyimine zaten aşina sayılırsınız.

  Bağzı daha güçlü WPF yeteneklerini desteklemek ve programlama deneyimini basitleştirmek için, WPF özelliklerini ve olaylarını geliştirmek ek programlama yapıları içerir, bunlar: bağımlılık özellikleri ve Gönderilmiş Olaylardır. Bağımlılık özellikleri hakkında daha fazla bilgi için Dependency Properties Overview, Gönderilmiş Olaylar ilgili daha fazla bilgi için Routed Events Overview bölümlerini inceleye bilirsiniz.  Microsoft bu servisi kullanıcılarına yardım etme, Microsoft ürünleri ve teknolojileriyle ilgili bilgi bankasını genişletme amacıyla ücretsiz sunmaktadır.
  Bu içerik olduğu gibi benim tarafımdan hazırlanmış olup Microsoft tarafından herhangi bir sorumluluk üstlenildiği anlamına gelmez.
  Facebook Üzerinden Takip Et!
  Twitter'da Takip Et!


  Montag, 1. August 2011 09:21