none
neukoncena retezova reakce RRS feed

 • Obecná diskuse

 • dobry den vyuzivam socialni site badoo k chatovani s lidmi,ale od vcerejska mam problem se dostat k chatovani.
  v momentu jakmile kliknu na na prikaz "zacni chat" automaticky mi vyskoci druhe okenko ktere je pro chat ale po nekolika sekundach mi naskoci zese nekde vyskytla chyba a napise mi ze to je neukoncena retezova reakce,pokud to informacni okenko odeslu pryc na chatovacim okenku se mi po nejake chvili naskoci ze mi vyprsel cas a ze pokud chci s nekym chatovat tak se musim odhlasit a znovu prihlasit.to jsem vsak udelal ale problem je porad stejny.poradte  mi prosim vas nekdo jak tuhletu chybu ostranit .dekuji za ochotu
  čtvrtek 23. prosince 2010 10:46

Všechny reakce

 • Tohle asi není správné místo pro váš dotaz. Zkuste to napsat přímo na Badoo zde: http://badoo.com/feedback/ Ještě před tím však doporučuji zkusit se přihlásit z jiného počítače, aby se vyloučila možnost chyby "u vás doma". V případě, že to jinde půjde, požádejte někoho znalého, aby se na vašem počítači podíval, co může být špatně.

  Jinak platí, že žádná síť na internetu nepracuje bez výpadků, zrovna včera vypadl celosvětově Skype a můžeme to čekat i u jiných služeb, to zkrátka k životu patří. Obvykle lidé na internetu mívají i záložní možnost spojení, např. ICQ nebo jinou síť, aby se mohli domluvit i když nastane podobný výpadek nebo se něco porouchá.

  A přeji pěkné Vánoce.

   

  čtvrtek 23. prosince 2010 19:41