none
Stojí Surface za to?

  Dotaz

 • Dobrý den,

  měl bych takové drobné dilema. Každý týden trávím +- 12 hodin ve vlaku. Je  tam tolik lidí, že programovat na notebooku nepřipadá v úvahu. Přes týden mám relativně hodně málo času, hlavně díky škole, a proto je těch 6 a 6 hodin v kuse opravdu dost vzácného času na to, něco vymyslet. A k tomu musím nosit notebook na hodiny kde často nejsou zásuvky. Musím do něj psát vzorce, kreslit obrázky, a dělat úkoly v Excelu.

  Proto pro mě bude asi nejvýhodnější pořídit si tablet, na kterém mi poběží jak Office tak Visual Studio. Na dotykové obrazovce se relativně dobře kreslí a blbě píše, proto by měl mít ten tablet i klávesnici. Musí mít poměrně slušnou výdrž baterie a zase dostatečně velký display. Surface zatím podle informací, které mi jsou dostupné, je vysloveně dobrou alternativou a také od značky, která by mohla něco vydržet. Ale je to opravdu to, co potřebuji? Nebo jsou jiné možnosti, jak to vyřešit?

  Ptám se zde, v této kategorii, protože lidé, kteří jsem chodí by mohli mít nějaké zkušenosti s programováním a tedy by mě mohli pochopit. Já nepotřebuji rady lidí, které se na to dívají jen z marketingového hlediska.

  Děkuji za radu, rady nebo jen vlastní názor.

  David Miler

  úterý 9. října 2012 12:12

Všechny reakce